The COCOTS

Absolutní vizuální, hudební i textový úlet. Soubor, kde kokotství nejvyššího stupně bylo tou základní podmínkou pro přijetí do kapely.
The Cocots vznikli i zanikli v roce 1995 a jejich živá vystoupení se dají spočítat na dvou zbylých prstech vaší ruky. První proběhlo spolu s BBP, Pravidla Moštárny… v rámci kulturní akce na stanici metra Opatov. Své druhé a zároveň poslední vystoupení The Cocots se uskutečnilo na svatbě australské flétnistky BBP Susan, a to v pronajaté sokolovně v pražské Vinoři.
Soubor prý tvořilo několik členů BBP, Pils Boxu, a šílená pěvkyně Žuch. Hity jako Holubí dům, Totální demence, Žuch, Dýmovnička modrá, Akvarista Jan či Mám rád, když hrají - jsou navždy nesmrtelné a snad už naštěstí dávno zapomenuté evergreeny našeho i vašeho mládí.
Na oslavách Susan’s Wedding mělo dojít v rámci show The Cocots k autoodřezání umělého údu jednoho z hudebníků. Nikdo však dodnes neví, co že si osudného večera dotyčný Z.A.H. nakonec odřízl. Jisté je jen to, že právě toto vystoupení bylo posledním nejen pro něj, ale i celé The Cocots.
Nejbližší akce BBP30.05.2019

 

22.06.2019

Dvorec u Dubu / BBP - podzemní orchestr, ĎÁBLOVI VČELAŘI, PSYCHEDELICKÁ BARBORKA, CHUDÁK PANÍ POPELKOVÁ, K. VEPŘEK, NOIX, KABARET DR. CALIGARIHO ...26.07.2019

50 OTTOs BIRTHDAY - vodní Tvrz - Popovice / BBP - podzemní orchestr, IDIOT CRUSOE, KRÁSNÉ NOVÉ STROJE, NEDĚLNÍ LIDÍ, DAFNE, RUCE NAŠÍ DORY, KOLNA, Walda, BOBEŠ and BAND, PŘETLAK VĚKU, FISH FLESH FIELD AND HENRY DOLLAR ... /neveřejná akce/facebook