Desky

Pro poslech ukázek klikněte v pravo na odkaz "Ukázky skladeb" >>>
Pro zhlédnutí videotvorby klikněte v pravo na odkaz "Ukázky videoklipů" >>>


"TOLIK ŠTĚSTÍ"

NOVÉ CD BBP "TOLIK ŠTĚSTÍ"

BBP se vrátli od půlhodinových kompozicí zpátky k písničkové formě, avšak navzdory názvu to rozhodně neznamená, že by deska nějak zcela zásadně vybočila z temného hudebního světa tohoto podivného souboru. O křehký obal digipacku se postaral pan Michal Cihlář. Obsah nového alba s rovným tuctem skladeb je vůbec nečekaně pestrý a mnozí budou nepochybně překvapeni, co "za štěstí" nám temní pánové a sličné dámy z BBP tentokrát připravili. V datové stopě cd je videoklip ke skladbě CD4 a mimo něj ještě deska tato skýtá, další překvapení, skrytá. Cd vychází na dobré značce Guerilla Rec (www.guerilla.cz).
Povedené obrázky z povedeného křtu najdete na: www.konstantin.cz

1. CD4
2. Nevinné bílé tiché nic
3. Orloj mrtvých
4. Řecký reggae
5. Sny dětí Měsíce
6. No: 6
7. Uši
8. Fízlácká polka
9. Patologie
10. Máme z PVC
11. Trpaslík
12. New Orleans

CD sampler "NEOSRAT"

(Neoficiální Sampler RAT)

Zatímco Herr Daniel přichází se svým novým albem "NEOFOLK", kráčíme proti němu my s novým CD "NEOSRAT". Neoficiální Sampler RAT obsahuje ukázky ze všech oficiálních i neoficiálních hudebních nosičů nakladatelství a jeho kapel, včetně nikdy a nikde nevydaných raritních nahrávek. U některých souborů se jedná o vůbec první zveřejněné nahrávky.

Na sampleru budou ku slyšení:
BBP, New Kids Underground, DieTOTAL TROTTEL, Bejšovka, Pils Box, Avantgardic People, The COCOTS, Svítící Žena Marie Curie a jako bonbónek na poslední cestu i hrst poezie pana Antonína je Mrtva.
Tento sampler je určen pouze okruhu přátel souboru - bude se jednat o číslovanou edici. CD bude pokřtěno 7. května v hostinci Na Slamníku během společného koncertu BBP a IDIOT CRUSOE.

"Valetolman"

Zatím poslední oficiální album podzemního orchestru BBP bylo natočeno u Mr. Kakaxy (3bees studio). Obsahuje tuto rozsáhlou kompozici plus šest bonusových skladeb a dvě video nahrávky. Toto CD je společným počinem nakladatelství RAT a Guerilla Records.

BBP "... A V OČÍCH MRTVÝCH"

Raritní singl BBP obsahuje dosud nikdy nevydané nahrávky a je určen jen nejbližšímu okruhu přátel kapely. Součástí je i počítačová stopa s fotogalerií - křest CD "... A V OČÍCH STÍNY NOCI" v hostinci Na Slamníku 19. 6. 2002 a to za účasti kmotrů z PPU (plakát + cca 100 fotografií). Dále tato stopa obsahuje i výčet současných i dávno minulých členů BBP a jejich hostů za období trvání souboru 1982 – 2002.

Toto CD nelze koupit!BBP "... A V OČÍCH STÍNY NOCI"

Nové studiové album bylo natočeno na podzim 1999 ve studiu Dead Black Cat a koncem roku 2001 byly ve studiu Live & Loud u Mr. Kakaxy přetočeny tři původní nahrávky v současném obsazení s violou a flétnou. V rámci natáčení v Kakaxa`s Factory byla pořízena i bonusová nahrávka tohoto CD - více než křehká, velvetovsky laděná skladba Podzemí. Všechny písně z CD "... A V OČÍCH STÍNY NOCI" lze mimo nejnovějšího repertoáru souboru stále slyšet živě na koncertech BBP.

BBP - O královně Sněhurce a sedmi malých jidášcích

V pořadí druhý , téměř čtyřicetiminutový singl BBP, obsahující živou nahrávku zhudebněné pohádky, kterou v žádných pohádkových knížkách nenajdete a tři starší studiové nahrávky z archivu kapely, jež nebyly dosud nikde zveřejněny. Celé SP je laděno v patřičně podzemním pohádkovém duchu, jak je už u souboru zvykem.


BBP - My žijeme v Praze, to je tam, kde bejvávalo blaze ... duch sám - 2CD Live 1998

BBP v plastickém pohledu na starou Prahu

Kompletní záznam jednoho z komponovaných pořadů BBP, včetně průvodního slova a písní excelentního staropražského harmonikáře Dalma, vyprávějícího temný příběh žižkovského pardála Pépiho a jeho sajtle Rézi. Na živém dvojalbu z tohoto koncertu je zachyceno i vystoupení sesterské kapely New Kids Underground a souboru Zuřivý Reportér (Nyabinghi Warriors).


CD1 - 72:10
BBP & Dalm: 1.Žižkovskej frajír 2.V rakvi se séjdem 3.Šel jsem ondy 4.Skins 5.Žižkovská 6.Masová láska 7.Ukřižujte 8.Tydlitát 9.Ádios 10.Na rohu (1) 11.Až za hrob 12.Máma z PVC 13.Dnes večer 14.Do nebe i hajzlu 15.Noc 16.Pro oči hvězdy 17.Máňa 18.Zdechlina


CD2 - 62:16
BBP & Dalm: 1.Na pankráci 2.Praha 3.Magic Night 4.Na rohu (2) 5.Prašná brána 6.Kostlivec 7.Trpaslík , New kids Underground: 8.Bobo nám otevřel 9.Kůžička 10.O smutném konci pana Bedřicha 11.Proč mi ovinuješ 12.B.B.P. 13.Umělé řasy 14.Čtyřtaktní spalovací motor , Zuřivý Reportér: 15.Uřežte si hlavy 16.Konec Zuřivého ReportéraBBP - Koleda, koleda, divná věc - Vánoční CD 1999/2000

Obsahuje mimo jiné singl Requiem za mrtvého delfína z nově připravovaného studiového alba, autentické zachycení zrodu písně Najáda, undergroundovou koledu Koleda, koleda, divná věc a zkrácený záznam oblíbeného udělování vánoční tomboly.


Die Tottal Trotel - CD

Na tomto CD jsou zachyceny dvě desky bavorských dechových jezdců – kapely Die Total Trottel.

K základnímu CD Za VŮDCE!m skryti je zde přidán ctyřicetiminutový singl Zbytky VŮDCE, obsahující jiné verze písní ze základní desky i kusy zcela nové, dosud nikde jinde nevydané. Tento soubor, skrytý a působící pod křídly létající krysy nakladatelství RAT, je duchovně spřízněn s kultovní sanfranciskou skupinou The Residents a jeho repertoár tvoří minutové vídeňské valčíky a bavorský dechový pop. Kapela vystupuje jen zcela výjimečně, a to v inkarnaci tajemných tučňáků, takže slyšet jejich šílené rytmy naživo je skutečným svátkem. Budiž závěrem řečeno, že se - bez přehánění - jedná o nejavantgardnější nejpodivnější hudební nosič, který je v Čechách vůbec k mání. CD obsahuje celkem 63 skladeb v celkovém čase 79:54.


BBP - Vinylova smrt - MC Live 1994

Raritní záznam hudebního pořadu - příběh o smrti starého dobrého Vinyla.
BBP + Antonín je Mrtev
Nejbližší akce BBP05.10.2018


06.10.2018

MOJMÍRs BIRTHDAY - Zámek Rosice / BBP - podzemní orchestr, Balet československého Rozhlasu, NEVIDIM ...10.10.2018

BBP - podzemní orchestr + FISH FLESH FIELDS ... Karlovy Vary - Husovka KVfacebook