Novinky

Novinky >>

 
NAVIDĚNOU V LEPŠÍCH ČASECH?
NAVIDĚNOU V LEPŠÍCH ČASECH?
více...

 
ZRUŠENO – Koncert Na Slamníku, BBP -podzemni orchestr, DAFNE a SUDY POTU
ZRUŠENO Drazí přátelé, středeční koncert Na Slamníku, BBP – podzemni orchestr, DAFNE a SUDY POTU, se bohužel z důvodu nemoci RUŠÍ!!! Omlouvame se a budeme se tesit na videnouuu v lepsich casech!!! více...

 
Open Air Festival P O D V I N Í 2 0 2 0
UŽ JSME DOMA ZASKOČÍ ZA SPŘÁTELENÝ DUNAJ 
 Žijeme v době, kdy nečekané změny jsou nedílnou součástí našich životů. A tak se, bohužel, stalo i to, že ze zdravotních důvodů není možné, aby 3. září na závěr Open Air Festivalu PODVINÍ zahrála kultovní brněnská kapela DUNAJ. A i když nás to opravdu mrzí, podařilo se obratem sehnat naprosto adekvátní náhradu, a to sice legendární a navíc spřátelenou kapelu UŽ JSME DOMA. 
 A ta mimochodem právě letos slaví 35 let na beatových pódiích, tuzemských i světových! Je nám tedy ctí a zároveň i radostí, že právě oni oslaví své výročí touto nečekanou cestou i na prknech festivalu PODVINÍ. A myslím, že fanoušci Dunaje nám tento nečekaný, ale půvabný "záskok" odpustí, protože UJD jsou prostě to nejlepší, co na naší nezávislé scéně můžete najít i slyšet!!! 
 TAK NA VIDĚNOUUU NA PODVINÍ 2020, PŘÁTELÉ!!!!!!

 
!!! LETOS NEPROBĚHNE OSLAVA OTTOs BIRTHDAY NA TVRZI V POPOVICÍCH !!!

Drazí přátelé,
Letos po dvaceti letech neproběhne oslava OTTOs BIRTHDAY na vodní Tvrzi v Popovicích!!!
Celý letošní rok 2020 je od začátku hodně nepovedený a absolutně jiný než všechno, co bylo dosud. Díky covidovému moru z Číny se čtvrt roku nikde nehrálo a bylo zrušeno mnoho pěkných koncertů a akcí. Ale nakonec ani covid není důvodem toho, proč letošní podzemní oslava a setkání Nakladatelství RAT a jeho přátel na tradičním místě neproběhne.
Na Tvrzi probíhají jakási řízení a a dá-li Bůh a hradní pán, tak letos zamáčkneme slzu, ale za rok se tam zase sejdeme.

A přiznejme si to:
TENHLE ROK JE TAK DIVNÝ, ŽE NEPROBĚHNE-LI LETOS TRADIČNÍ OSLAVA OTTOs BIRTHDAY NA TVRZI, NENÍ NA TOM VLASTNĚ NIC DIVNÝHO!!!

Výrazně menší a výrazně soukromější oslava sice proběhne, ale na jiném místě, byť téměř témže čase. Kdo obdrží pozvání je očekáván a navíc se z pozvánky dozví, kdy a kde se tato podzemně - beatová veselice pro pana Ottu uskuteční!¨Naviděnouuu, přátelé!!!

 
A ZASE SE HRAJE !!!

Drazí přátelé, 
 čekali jsme a konečně se i dočkali!!! 
 Tedy 
 ledy pukají 
 a zdá se 
 že i pomalu svět se vrací k normálu. 

 PO MĚSÍCÍCH KORONAVIROVÉHO TICHA KONEČNĚ ZAS PŘICHÁZÍ ČAS NA ROCK"N"ROLL!!!!!!!!!

 BBP - podzemní orchesr a KRÁSNÉ NOVÉ STROJE 
čtvrtek 18.6. 2020 KAMPUS - Hybernská 4 Praha 1 od 19:30!!! /ve 22h. se musí skončit/
 
 První společný koncert po časech čínského moru se uskuteční v příjemných prostorách KAMPUS - HYBERNSKÁ v samotném srdci Prahy (jen přes ulici od domu Hybernů, vchodem do domu a cca 20 metrů od vchodu jest prostor koncertní.) Alternativní orchestry KRÁSNÉ NOVÉ STROJE i BBP mají své zásobníky evergreenů plné a připravené toliko pro Vás!!! Kdo zůstane doma, má jinou volbu - provaz!!! Tanec vloček, Felicie, Kompot, Palmovka, Paris - Dakar, Labutě z Valdic, Nevinně bílé tiché nic, Trpaslíka na kryse, Bajkal, Kill Me! ... 
 TĚŠÍME SE NA VIDĚNOUUU V KAMPUSU, PŘÁTELÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!
<< Předchozí stránka 6-10 z 146 Následující stránka >>

Nejbližší akce BBP24.07.2021


14.08.2021

Festival NEVALNÍK (od 14h.) -Sedliště (u Svatbína) - u Kostelce nad Čer. lesy / BBP - podzemní orchestr, THRASHING MASHINE, DAFNE, PAPA JOE, OLIVEROVA DÁLKA ...02.09.2021

Open Air Festival PODVINÍ 2021 - zahrají: DUNAJ, BBP - podzemní orchestr ...facebook