Novinky


 
!!! LETOS NEPROBĚHNE OSLAVA OTTOs BIRTHDAY NA TVRZI V POPOVICÍCH !!!

Drazí přátelé,
Letos po dvaceti letech neproběhne oslava OTTOs BIRTHDAY na vodní Tvrzi v Popovicích!!!
Celý letošní rok 2020 je od začátku hodně nepovedený a absolutně jiný než všechno, co bylo dosud. Díky covidovému moru z Číny se čtvrt roku nikde nehrálo a bylo zrušeno mnoho pěkných koncertů a akcí. Ale nakonec ani covid není důvodem toho, proč letošní podzemní oslava a setkání Nakladatelství RAT a jeho přátel na tradičním místě neproběhne.
Na Tvrzi probíhají jakási řízení a a dá-li Bůh a hradní pán, tak letos zamáčkneme slzu, ale za rok se tam zase sejdeme.

A přiznejme si to:
TENHLE ROK JE TAK DIVNÝ, ŽE NEPROBĚHNE-LI LETOS TRADIČNÍ OSLAVA OTTOs BIRTHDAY NA TVRZI, NENÍ NA TOM VLASTNĚ NIC DIVNÝHO!!!

Výrazně menší a výrazně soukromější oslava sice proběhne, ale na jiném místě, byť téměř témže čase. Kdo obdrží pozvání je očekáván a navíc se z pozvánky dozví, kdy a kde se tato podzemně - beatová veselice pro pana Ottu uskuteční!¨Naviděnouuu, přátelé!!!

 
A ZASE SE HRAJE !!!

Drazí přátelé, 
 čekali jsme a konečně se i dočkali!!! 
 Tedy 
 ledy pukají 
 a zdá se 
 že i pomalu svět se vrací k normálu. 

 PO MĚSÍCÍCH KORONAVIROVÉHO TICHA KONEČNĚ ZAS PŘICHÁZÍ ČAS NA ROCK"N"ROLL!!!!!!!!!

 BBP - podzemní orchesr a KRÁSNÉ NOVÉ STROJE 
čtvrtek 18.6. 2020 KAMPUS - Hybernská 4 Praha 1 od 19:30!!! /ve 22h. se musí skončit/
 
 První společný koncert po časech čínského moru se uskuteční v příjemných prostorách KAMPUS - HYBERNSKÁ v samotném srdci Prahy (jen přes ulici od domu Hybernů, vchodem do domu a cca 20 metrů od vchodu jest prostor koncertní.) Alternativní orchestry KRÁSNÉ NOVÉ STROJE i BBP mají své zásobníky evergreenů plné a připravené toliko pro Vás!!! Kdo zůstane doma, má jinou volbu - provaz!!! Tanec vloček, Felicie, Kompot, Palmovka, Paris - Dakar, Labutě z Valdic, Nevinně bílé tiché nic, Trpaslíka na kryse, Bajkal, Kill Me! ... 
 TĚŠÍME SE NA VIDĚNOUUU V KAMPUSU, PŘÁTELÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
ZBRUSU NOVÝ KLIP BBP - podzemního orchestru "LABUTĚ Z VALDIC" (Volha Safronava)


Drazí přátelé,
BBP - podzemní orchestr a výtvarnice Volha Safronava přivedli na svět videoklip ke skladbě "Labutě z Valdic", ze svého posledního studiového alba "JE ČAS" (Guerilla Records). 
Skladba pro básníka a uměleckého vedoucího PPU Ivana Martina Jirouse - Magora, získala svou obrazovou podobu, která by snad měla svůj podivný půvab i pro Magora. 
Budiž mu země, nebe i peklo lehké.
Lidé jako byl on se nedají koupit ani zastrašit, a právě takoví téhle zemi zatraceně chybí. 
A i když už tu nejsou, tak alespoň nezapomeňme, že byli.                        BBP

BBP - podzemní orchestr

 
FESTIVAL PROSECKÉ MÁJE 2020

Přátelé,
je nám to moc líto, ale jednou z mnohých obětí koronaviru se stává i letošní ročník festivalu PROSECKÉ MÁJE. Mrzí nás to stejně jako vás, protože jsme se těšili na příjemné beatové setkání v zahradě Pavana a navíc byl tradičně připraven věru pěkný program (včetně spřáteleného souboru CHVM ze Slovenska).
Nezbývá, než zamáčknout slzu ve skleněném oku a modlit se, aby alespoň mohl proběhnout 3. září 21. ročník Open Air Festival PODVINÍ 2020!!!
Těšíme se na viděnouuu v lepších časech!!!!!!


 
MRTVÁ SEZÓNA

KONCERTY ZASAŽENÉ KORONAVIREM

Drazí přátelé, 
tak jako všichni, i my, jsme nuceni zrušit nejbližší koncerty BBP. Je nám to líto, ale bojím se, že tohoto nevhodného čínského dárku se hned tak nezbavíme a v kalendáři budeme muset škrtat mnohem víc, než by nám bylo milo a než jsme si na začátku mrtvé sezóny představovali.
Berte tedy data plánovaných a rušených koncertů s rezervou a nezbývá, než si přát, aby naše společný DOBRÝ ČASY nebyly příliš daleko. 
Až přejde mor a kobylky, přijdou BBP!!!
 
<< Předchozí stránka 6-10 z 143 Následující stránka >>

Nejbližší akce BBP19.06.2021

 

26.06.2021

SEN NOCI PŘEDSVATOJÁNSKÉ Dvorec u Dubu (?) BBP - pozemní orchestr, PSYCHEDELICKÁ BARBORKA, ...24.07.2021

52 OTTOs BIRTHDAYfacebook