Novinky


 
45 OTTOs BIRTHDAY - vodní Tvrz - Popovice 25.-27.7. 2014

45 OTTOs BIRTHDAY
vodní Tvrz - Popovice (u Benešova!!!)
podzemní setkání Nakladatelství RAT a jeho přátel
25. - 27. 7. 2014

Panu Ottovi přijedou k výročí zahrát do tance přátelé: Phil Shöenfelt & SOUTHERN CROSS, BBP - podzemní orchestr, FISH FLESH FIELD AND HENRY DOLLAR, FASK LUMA (ex Nedělní Lidé), TERRA IGNOTA, RUCE NAŠÍ DORY, PŮVODNÍ BUREŠ, SKALINGRAD UNITED, HYNKOVY ZÁMKY, BoBr (ex Pařez), EX FILES, BOBEŠ a BAND, Pepa LÁBUS ...
Vernisážím budou podrobeny výstavy: o.d. - "KRAJ Z JINA",  Mr. Vsabo "STANICE PARDUBICE", SdCh "OPAVIA TRADIČNÍ KRÁLEVIC, KRÁL, CÍSAŘ ORIGINÁL", Thomas Rasl "KRAJJINÝ", Milan "Pafoto" Santuska "KUSY MUZIKY A LIDÍ Nebudou chybět ani tradiční noční projekce obrazových lahůdek a klenotů z archivů pánů Otty, Hrtana a pana Milana Santusky (SPB a Ruce Naší Dory na půdě Národního divadla, Co vše se dělo u Pilotů, zbrusu nový krátkometrážní film "POLDA" mj s panem Hrtanem (režie:Petr Pekar, hl. role: Ondřej Kavan) a další skvosty, které jinde neuvidíte. To vše na plátno v útrobách magické Tvrze vodní.Rovněž budou k vidění jinde těžko spatřitelné klipy přítomných i nepřítomných přátel, jakož i archivní materiály z letité historie oslav OTTOs BIRTHDAY na vodní Tvrzi popovické. Nebude pochopitelně chybět ani tradiční sobotní AKUSTICKÉ OKÉNKO OTTOVO, a nebudete rovněž ochuzeni ani o nedílnou součást těchto podzemních oslav - prohlídku Tvrze pod taktovkou samotného hradního pána Jaroslava. S panem Ottou bude rovněž tradičně slavit i hradní pán Jaroslav. Budiž tedy při balení vkusných dárků k nevkusným výročím pamatováno i na tohoto jedinečného chlapíka! Letos bude možné vstoupit i do výtvarného kruhu či čtverce a využít přítomnost ďábelského modela, který se rozhodl dát eventuálním zájemcům za určitých podmínek k dispozici. Doporučeno: s sebou vlastní půllitr, zásoby pro nutné přežití, spací vaky, dary přepestré pro přítomného oslavence, který celou tuto podzemní veselici spískal, jakož i pro taktéž slavícího hradního pána, jehož věhlas i zásluhy jsou nepominutelné! Lepšího domácího pána věru těžko pohledat. Dále s sebou: plavky (neboť rybník bude rovněž tradičně přítomen), stan (možno též nocovati v útrobách Tvrze či jejím nejbližším okolí) a tradiční měďák Jidášův na dobročinné účely tohoto setkání. "
V rámci theatrální neděle bude ku shlédnutí: Dramatický seminář Varlén uvede jednoaktovku Mistra SdCh "UNIVERSÁLNÍ TOALETA", "STŘEPY POEZIE" Radana Hudaka ...

ZVÁNI JSOU TRADIČNĚ VŠICHNI PŘÁTELÉ A PŘÁTELÉ NAŠICH PŘÁTEL!!! Nikoli hovada omylem sem zabloudivší!!!!!! Tím chceme toliko říci, že na Tvrzi nepotřebujeme žádné idioty, a že chceme především zachovat příjemnou a netradiční atmosféru tohoto setkání. A hlavně: TĚŠÍME SE NA VIDĚNOUUU, přátelé!!!
Samotná podzemní oslava započne jako vždy v pátek 25.7. v 19:00!!!
NAVIDĚNOUUU NA TVRZI, PŘÁTELÉ!!!
/neveřejná akce - pro naše přátelé a přátele našich přátel/

 
20 LET FESTIVALU PROSECKÉ MÁJE

PROSECKÉ MÁJE 2014

29.5. od 16:30
zahrada PAVANA, ul. U prosecké školy, Praha 9, Starý Prosek
VSTUP : VOLNÝ!!!

BBP - podzemní orchestr
Phil SHÖENFELT + David Babka
NEDĚLNÍ LIDÉ
PŮVODNÍ BUREŠ
HYNKOVY ZÁMKY
více...

 
AKCE PILOT - 12.4. 2014

Akce Pilot 2014

AKCE PILOT - 12.4. 2014

od 18:00!!!
BÍLÁ VRÁNA - Podbaba
(V šáreckém údolí 1a)

(8 min. od metra Dejvická, zastávka busů 116, 160 a 355 "Břetislavka, klub BÍLÁ VRÁNA - sál hned za hostincem "Na Břetislavce"
/hostinec Na Břetislavce obejít zleva či zprava - vstup do BÍLÉ VRÁNY je od kaštanů - nikoli hospodou!!!/
Je možné jet z Dejvické i busy 107 a 147 na zastávku "V Podbabě" k podbabskému viaduktu a 4 minuty pěšky.

V BÍLÉ VRÁNĚ od 18:00!!!
pro Mejlu letos zahrají:

BBP - podzemní orchestr
TERRA IGNOTA
SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE
RUCE NAŠÍ DORY
KOČKOLIT
více...

 
12.3. 2014 VEČER SLAMNĚNÝCH VDOVCŮ

PŘETLAK VĚKU
BBP - podzemní orchestr
TAJNÁ CHUŤ

Ve středu v sále lokálu Na Slamníku od 2O:00 zahrají k tanci a pivu tyto "hudebně zábavné" soubory. 
PŘETLAK VĚKU - je kapelou, která je k vidění jen výjimečně a to je škoda! Mimo krásné flétnistky je i jejich produkce opravdu dost pěkná. Atypicky nekytarová kapela - s trubkou, bicími, basou a flétnou je příslibem toho, že uslyšíte neslyšené. 
BBP - podzemní orchestr zahraje ve svém oblíbeném hostinci své podivné písně v různých tempech tanečních i netanečních a je jen na Vás, kdo vkročí na parket a zatančí s půllitrem či partnerkou své poslední tango. 
A TAJNÁ CHUŤ - je kapitola sama pro sebe. Představte si něco nepředstavitelného, a to je ono!!! Pekelně svižné bicí (UJD), ... housle, ... basa, ... peklo! Psychadelický kabaret, jak má být!!!
TĚŠME SE!!! TĚŠTE SE!!! NA VIDĚNOUUU, PŘÁTELÉ!!!!!!!

p.s.: Únětické pivo bude rovněž přítomno!!!

 
OBĚSIT SE NA KAŠTANU aneb ŠÍLENÝ VEČÍREK DR. CALIGARIHO a jeho hostů

28.2. 2014
OD 20:00
KC KAŠTAN, Bělohorská 150, Praha 6

KABARET DR. CALIGARIHO /křest cd Vzkříšení/
BBP -podzemní orchestr

Skupina "nové vlny undergroundu" tajemný KABARET DOKTORA CALIGARIHO vydává debutové cd  "Vzkříšení" (Guerilla Records). Anonymní uskupení několika příznivců alternativní hudby, jejichž výsledný projev zachází za hranice normality, dalo by se říci, až na pokraj šílenství a lehké mentální retardace. Prostě, minimálně jednou za život by měl zdravý jedinec toto vystoupení ustát.
A přesto, nebo snad právě proto, je jeho hudba hodna vaší pozornosti. Nese v sobě mladistvou energii a mystérium bizarní éry kinematografie 20. let. Bystrému diváku navíc neunikne i jistá náklonnost k americké umělecké formaci The Residents.

Jako host tohoto večera vystoupí temný, dvanáctihlavý podzemní orchestr BBP, jehož náklonnost k sanfranciským The Residents je všeobecně známa.
Podivně veselá hudba černých zítřků, v bohatém nástrojovém obsazení tohoto početného uskupení, Vás jistě potěší i na vaší poslední cestě - či kdekoli jinde.
Aneb všechny cesty vedou ke Kaštanu, ale jen málokterá zpátky a nikdy není pozdě na poslední valčík či tango v rytmu smrti.
Jaký jiný orchestr by měl hrát do kroku na těchto podivných kurzech tance bez společenské výchovy?

A tak temný duch a tajemno, které obklopuje jak Kabaret, tak tento podivný podzemní orchestr, se spojí právě tohoto večera, a to jen a pouze pro Vás!
Stačí být v ten pravý čas a na tom správném místě!!!

ŠÍLENÝ KŘEST I VEČÍREK VÁS OČEKÁVAJÍ!!!

www.guerilla.cz


více...
1-5 z 72 Následující stránka >>

Nejbližší akce BBP23.08.2014

 

11.09.2014

festival PODVINÍ 2014 - na 15. ročníku zahrají : PŮLNOC, BBP - podzemní orchestr ...10.10.2014

BRNO: BBP - podzemní orchestr + ... /bude upřesněno/facebook