Novinky


 
MALÉ PODZIMNÍ PODZEMÍ V BRNĚ - 7.11. 2014, Tenis Klub (Koliště 69) : BBP - podzemní orchestr, BETONOVEJ BEZ, NADÍVANÝ SKŘIVÁNEK (ex Pařez)
 

 
UNDERGROUND V ROUSÍNOVĚ - SOBOTA 8.11. 2014 - NOVÝ TERMÍN PODZEMNÍ OSLAVY!!!

PŘÁTELÉ, PODZEMNÍ OSLAVA NAROZENIN MOJMÍROVÝCH SE USKUTEČNÍ V NOVÉM TERMÍNU - 
V SOBOTU 8.11. - PODLE PŮVODNÍHO PLÁNU, VE STEJNÉM SLOŽENÍ KAPEL A NA STEJNÉM MÍSTĚ!!!
V PŮVODNÍM ŘÍJNOVÉM TERMÍNU NEŠLA PODZEMNÍ  OSLAVA Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ USKUTEČNIT.
OMLOUVÁME SE ZA TOTO MÍRNÉ POSUNUTÍ A KAŽDOPÁDNĚ SE TĚŠÍME NA VIDĚNOUUU!!!

UNDERGROUD V ROUSÍNOVĚ
/Mojmírś Birthday/
8.11. 2014

hostinec Svornost - od 19h

BBP - podzemní orchestr
IDIOT CRUSOE
YLO - AFRICKÝ SLON
MONGOLOVY MĚSTSKÉ SADY
NICMOC KVINTET


 
SMUTNÝ ŘÁDKY A SMUTEK V NÁS - BBP


Je život plný dotazů
i na druhé straně obrazu? 
Je až život po smrti 
tím skutečným životem? 
A tady na zemi 
jsme vlastně jen za plotem? 
Je snad i ten poslední krok 
jen další z mnoha nejistot??? 

S velkou bolestí v krajině srdce dáváme vědět, že jeden z nás - náš kámoš a kytarista Mr. M. udělal ten poslední krok tam, odkud už nevede cesta zpátky. 
Bylo nám ctí, že byl jedním z rodiny - podzemního orchestru BBP a hlavně náš kámoš, na kterýho nebudeme umět ani chtít zapomenout!!! A chceme jenom říct, že nám bude ZATRACENĚ CHYBĚT!!!, ... aby to věděl. 
"Mám strach, Míro, že se na týhle tyčince zdržíš o trochu déle, než by nám všem bylo milo. 
Jestli to bylo opravdu nutný, tak ať tam, co ses vydal, mají dost Jamesona, tyčinek a ... všeho, co ti tady chybělo! Nechal jsi nám tu svůj stín, s kterým se nám bude těžko loučit."          BBP 
PODVINÍ 2014 - Open Air Festival 11.9. od 16:30 / patnáctý ročník festivalu alternativní a nezávislé scény

P O D V I N Í  2 0 1 4

11.9. od 16:30
v přírodním parku vysočanského Podviní

PŮLNOC /poslední vystoupení/
BBP - podzemní orchestr
KRÁSNÍ NOVÉ STROJE
J.H. Krchovský + KRCH OFF BAND
LAKUNA

VSTUP VOLNÝ!!! 
45 OTTOs BIRTHDAY - vodní Tvrz - Popovice 25.-27.7. 2014

45 OTTOs BIRTHDAY
vodní Tvrz - Popovice (u Benešova!!!)
podzemní setkání Nakladatelství RAT a jeho přátel
25. - 27. 7. 2014

Panu Ottovi přijedou k výročí zahrát do tance přátelé: Phil Shöenfelt & SOUTHERN CROSS, BBP - podzemní orchestr, FISH FLESH FIELD AND HENRY DOLLAR, FASK LUMA (ex Nedělní Lidé), TERRA IGNOTA, RUCE NAŠÍ DORY, PŮVODNÍ BUREŠ, SKALINGRAD UNITED, HYNKOVY ZÁMKY, BoBr (ex Pařez), EX FILES, BOBEŠ a BAND, Pepa LÁBUS ...
Vernisážím budou podrobeny výstavy: o.d. - "KRAJ Z JINA",  Mr. Vsabo "STANICE PARDUBICE", SdCh "OPAVIA TRADIČNÍ KRÁLEVIC, KRÁL, CÍSAŘ ORIGINÁL", Thomas Rasl "KRAJJINÝ", Milan "Pafoto" Santuska "KUSY MUZIKY A LIDÍ Nebudou chybět ani tradiční noční projekce obrazových lahůdek a klenotů z archivů pánů Otty, Hrtana a pana Milana Santusky (SPB a Ruce Naší Dory na půdě Národního divadla, Co vše se dělo u Pilotů, zbrusu nový krátkometrážní film "POLDA" mj s panem Hrtanem (režie:Petr Pekar, hl. role: Ondřej Kavan) a další skvosty, které jinde neuvidíte. To vše na plátno v útrobách magické Tvrze vodní.Rovněž budou k vidění jinde těžko spatřitelné klipy přítomných i nepřítomných přátel, jakož i archivní materiály z letité historie oslav OTTOs BIRTHDAY na vodní Tvrzi popovické. Nebude pochopitelně chybět ani tradiční sobotní AKUSTICKÉ OKÉNKO OTTOVO, a nebudete rovněž ochuzeni ani o nedílnou součást těchto podzemních oslav - prohlídku Tvrze pod taktovkou samotného hradního pána Jaroslava. S panem Ottou bude rovněž tradičně slavit i hradní pán Jaroslav. Budiž tedy při balení vkusných dárků k nevkusným výročím pamatováno i na tohoto jedinečného chlapíka! Letos bude možné vstoupit i do výtvarného kruhu či čtverce a využít přítomnost ďábelského modela, který se rozhodl dát eventuálním zájemcům za určitých podmínek k dispozici. Doporučeno: s sebou vlastní půllitr, zásoby pro nutné přežití, spací vaky, dary přepestré pro přítomného oslavence, který celou tuto podzemní veselici spískal, jakož i pro taktéž slavícího hradního pána, jehož věhlas i zásluhy jsou nepominutelné! Lepšího domácího pána věru těžko pohledat. Dále s sebou: plavky (neboť rybník bude rovněž tradičně přítomen), stan (možno též nocovati v útrobách Tvrze či jejím nejbližším okolí) a tradiční měďák Jidášův na dobročinné účely tohoto setkání. "
V rámci theatrální neděle bude ku shlédnutí: Dramatický seminář Varlén uvede jednoaktovku Mistra SdCh "UNIVERSÁLNÍ TOALETA", "STŘEPY POEZIE" Radana Hudaka ...

ZVÁNI JSOU TRADIČNĚ VŠICHNI PŘÁTELÉ A PŘÁTELÉ NAŠICH PŘÁTEL!!! Nikoli hovada omylem sem zabloudivší!!!!!! Tím chceme toliko říci, že na Tvrzi nepotřebujeme žádné idioty, a že chceme především zachovat příjemnou a netradiční atmosféru tohoto setkání. A hlavně: TĚŠÍME SE NA VIDĚNOUUU, přátelé!!!
Samotná podzemní oslava započne jako vždy v pátek 25.7. v 19:00!!!
NAVIDĚNOUUU NA TVRZI, PŘÁTELÉ!!!
/neveřejná akce - pro naše přátelé a přátele našich přátel/
1-5 z 76 Následující stránka >>

Nejbližší akce BBP11.12.2014

 

facebook