Novinky

Novinky >>

 
Festival PROSECKÉ MÁJE - AŽ ZA ROK!!!

FESTIVAL "PROSECKÉ MÁJE" - AŽ ZA ROK!!!

Drazí přátelé,
díky čínskému moru a rychlosti kroků naší vlády nám nezbývá, než se slzou v oku škrtnout další rok v pěkné a letité historii alternativního festivalu PROSECKÉ MÁJE!!!
Chtělo se nám věřit na zázraky, ale ty se, bohužel, v této zemi nedějí. Doufali jsme, že konec května už bude alespoň trochu ve znamení vzkříšení mrtvého času. ale to jsme se šeredně spletli. Ano, některé venkovní akce jsou už povoleny, ale za takových podmínek, že to za jejich realizaci opravdu nestojí.
A tak nám nezbývá bohužel nic jiného, než se už podruhé smířit s tím, že ani letos festival PROSECKÉ MÁJE neproběhne.
Chceme, aby tento festival byl příjemnou akcí, jako celá ta dlouhá léta, a to, bohužel, za současných možností a podmínek, nejde ani náhodou!!!
Mrzí nás to stejně jako Vás, ale nezbývá, než věřit, že za rok už se na MÁJÍCH konečně zase už potkáme!!!!!!!!!!!!!!!
Naviděnouuu v lepších časech, přátelé!!!!!!!!!

p.s.: Jako malou náplast posíláme alespoň čísi křehký videoklip k písni, která je kupodivu snad ještě aktuálnější, než v době svého vzniku:

Tak trochu jiný BAJKAL:  https://youtu.be/…NR0

 
ČERT VÍ, CO BUDE A NEBUDE!!!

DRAZÍ PŘÁTELÉ, 
 snad jen čert ví, co bude a nebude a kam se celý tenhle svět právě kutálí. 
 Nezbývá nám nic víc než naděje, že konečně přijdou i lepší časy, čínský mor se všemi mutacemi přestane být noční můrou i každodenní realitou a pomatenci této země se vzpamatují nebo odstoupí. Jinými slovy, absuední a trapná komedie "Bureš a Spol." konečně bez potlesku skončí. 
 Zatím je tu té legrace čím dál míň a blýská se na ledacos, jen ne na lepší časy. 
 Leč stane-li se alespoň z větší části tento zázrak, pak je i naděje, že se zase začne živě hrát a přijde chvíle, kdy se konečně opět normálně potkáme!!! 
TAK TEDY NAVIDĚNOUUU V LEPŠÍCH ČASECH!!!         BBP - podzemní orchestr

 
NAVIDĚNOU V LEPŠÍCH ČASECH?
NAVIDĚNOU V LEPŠÍCH ČASECH?
více...

 
ZRUŠENO – Koncert Na Slamníku, BBP -podzemni orchestr, DAFNE a SUDY POTU
ZRUŠENO Drazí přátelé, středeční koncert Na Slamníku, BBP – podzemni orchestr, DAFNE a SUDY POTU, se bohužel z důvodu nemoci RUŠÍ!!! Omlouvame se a budeme se tesit na videnouuu v lepsich casech!!! více...

 
Open Air Festival P O D V I N Í 2 0 2 0
UŽ JSME DOMA ZASKOČÍ ZA SPŘÁTELENÝ DUNAJ 
 Žijeme v době, kdy nečekané změny jsou nedílnou součástí našich životů. A tak se, bohužel, stalo i to, že ze zdravotních důvodů není možné, aby 3. září na závěr Open Air Festivalu PODVINÍ zahrála kultovní brněnská kapela DUNAJ. A i když nás to opravdu mrzí, podařilo se obratem sehnat naprosto adekvátní náhradu, a to sice legendární a navíc spřátelenou kapelu UŽ JSME DOMA. 
 A ta mimochodem právě letos slaví 35 let na beatových pódiích, tuzemských i světových! Je nám tedy ctí a zároveň i radostí, že právě oni oslaví své výročí touto nečekanou cestou i na prknech festivalu PODVINÍ. A myslím, že fanoušci Dunaje nám tento nečekaný, ale půvabný "záskok" odpustí, protože UJD jsou prostě to nejlepší, co na naší nezávislé scéně můžete najít i slyšet!!! 
 TAK NA VIDĚNOUUU NA PODVINÍ 2020, PŘÁTELÉ!!!!!!
1-5 z 143 Následující stránka >>

Nejbližší akce BBP19.06.2021

 

26.06.2021

SEN NOCI PŘEDSVATOJÁNSKÉ Dvorec u Dubu (?) BBP - pozemní orchestr, PSYCHEDELICKÁ BARBORKA, ...24.07.2021

52 OTTOs BIRTHDAYfacebook