Novinky


 
ČERT VÍ, CO BUDE A NEBUDE!!!

DRAZÍ PŘÁTELÉ, 
 snad jen čert ví, co bude a nebude a kam se celý tenhle svět právě kutálí. 
 Nezbývá nám nic víc než naděje, že konečně přijdou i lepší časy, čínský mor se všemi mutacemi přestane být noční můrou i každodenní realitou a pomatenci této země se vzpamatují nebo odstoupí. Jinými slovy, absuední a trapná komedie "Bureš a Spol." konečně bez potlesku skončí. 
 Zatím je tu té legrace čím dál míň a blýská se na ledacos, jen ne na lepší časy. 
 Leč stane-li se alespoň z větší části tento zázrak, pak je i naděje, že se zase začne živě hrát a přijde chvíle, kdy se konečně opět normálně potkáme!!! 
TAK TEDY NAVIDĚNOUUU V LEPŠÍCH ČASECH!!!         BBP - podzemní orchestr

 
NAVIDĚNOU V LEPŠÍCH ČASECH?
NAVIDĚNOU V LEPŠÍCH ČASECH?
více...

 
ZRUŠENO – Koncert Na Slamníku, BBP -podzemni orchestr, DAFNE a SUDY POTU
ZRUŠENO Drazí přátelé, středeční koncert Na Slamníku, BBP – podzemni orchestr, DAFNE a SUDY POTU, se bohužel z důvodu nemoci RUŠÍ!!! Omlouvame se a budeme se tesit na videnouuu v lepsich casech!!! více...

 
Open Air Festival P O D V I N Í 2 0 2 0
UŽ JSME DOMA ZASKOČÍ ZA SPŘÁTELENÝ DUNAJ 
 Žijeme v době, kdy nečekané změny jsou nedílnou součástí našich životů. A tak se, bohužel, stalo i to, že ze zdravotních důvodů není možné, aby 3. září na závěr Open Air Festivalu PODVINÍ zahrála kultovní brněnská kapela DUNAJ. A i když nás to opravdu mrzí, podařilo se obratem sehnat naprosto adekvátní náhradu, a to sice legendární a navíc spřátelenou kapelu UŽ JSME DOMA. 
 A ta mimochodem právě letos slaví 35 let na beatových pódiích, tuzemských i světových! Je nám tedy ctí a zároveň i radostí, že právě oni oslaví své výročí touto nečekanou cestou i na prknech festivalu PODVINÍ. A myslím, že fanoušci Dunaje nám tento nečekaný, ale půvabný "záskok" odpustí, protože UJD jsou prostě to nejlepší, co na naší nezávislé scéně můžete najít i slyšet!!! 
 TAK NA VIDĚNOUUU NA PODVINÍ 2020, PŘÁTELÉ!!!!!!

 
!!! LETOS NEPROBĚHNE OSLAVA OTTOs BIRTHDAY NA TVRZI V POPOVICÍCH !!!

Drazí přátelé,
Letos po dvaceti letech neproběhne oslava OTTOs BIRTHDAY na vodní Tvrzi v Popovicích!!!
Celý letošní rok 2020 je od začátku hodně nepovedený a absolutně jiný než všechno, co bylo dosud. Díky covidovému moru z Číny se čtvrt roku nikde nehrálo a bylo zrušeno mnoho pěkných koncertů a akcí. Ale nakonec ani covid není důvodem toho, proč letošní podzemní oslava a setkání Nakladatelství RAT a jeho přátel na tradičním místě neproběhne.
Na Tvrzi probíhají jakási řízení a a dá-li Bůh a hradní pán, tak letos zamáčkneme slzu, ale za rok se tam zase sejdeme.

A přiznejme si to:
TENHLE ROK JE TAK DIVNÝ, ŽE NEPROBĚHNE-LI LETOS TRADIČNÍ OSLAVA OTTOs BIRTHDAY NA TVRZI, NENÍ NA TOM VLASTNĚ NIC DIVNÝHO!!!

Výrazně menší a výrazně soukromější oslava sice proběhne, ale na jiném místě, byť téměř témže čase. Kdo obdrží pozvání je očekáván a navíc se z pozvánky dozví, kdy a kde se tato podzemně - beatová veselice pro pana Ottu uskuteční!¨Naviděnouuu, přátelé!!!
1-5 z 142 Následující stránka >>

Nejbližší akce BBP27.05.2021


26.06.2021

SEN NOCI PŘEDSVATOJÁNSKÉ Dvorec u Dubu (?) BBP - pozemní orchestr, PSYCHEDELICKÁ BARBORKA, ...24.07.2021

52 OTTOs BIRTHDAYfacebook