Novinky


 
20 LET FESTIVALU PROSECKÉ MÁJE - na oslavě zahrají: BBP - podzemní orchestr, Phil SHÖENFELT + David Babka, NEDĚLNÍ LIDÉ, PŮVODNÍ BUREŠ, HYNKOVY ZÁMKY

PROSECKÉ MÁJE 2014
29.5. od 16:30
zahrada PAVANA
ul. U prosecké školy, Praha 9, Starý Prosek

VSTUP : VOLNÝ!!!

BBP - podzemní orchestr
Phil SHÖENFELT + David Babka
NEDĚLNÍ LIDÉ
PŮVODNÍ BUREŠ
HYNKOVY ZÁMKY

 
AKCE PILOT - 12.4. 2014 - koncert k památce třináctého výročí mimozemského bytí plastického Milana "Mejly" Hlavsy

Akce Pilot 2014

AKCE PILOT - 12.4. 2014

od 18:00!!!
BÍLÁ VRÁNA - Podbaba
(V šáreckém údolí 1a)

(8 min. od metra Dejvická, zastávka busů 116, 160 a 355 "Břetislavka, klub BÍLÁ VRÁNA - sál hned za hostincem "Na Břetislavce"
/hostinec Na Břetislavce obejít zleva či zprava - vstup do BÍLÉ VRÁNY je od kaštanů - nikoli hospodou!!!/
Je možné jet z Dejvické i busy 107 a 147 na zastávku "V Podbabě" k podbabskému viaduktu a 4 minuty pěšky.

V BÍLÉ VRÁNĚ od 18:00!!!
pro Mejlu letos zahrají:

BBP - podzemní orchestr
TERRA IGNOTA
SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE
RUCE NAŠÍ DORY
KOČKOLIT
více...

 
12.3. 2014 ... ... ... VEČER SLAMNĚNÝCH VDOVCŮ - od 2Oh zahrají do tance: PŘETLAK VĚKU, BBP - podzemní orchestr, TAJNÁ CHUŤ

PŘETLAK VĚKU
BBP - podzemní orchestr
TAJNÁ CHUŤ

Ve středu v sále lokálu Na Slamníku od 2O:00 zahrají k tanci a pivu tyto "hudebně zábavné" soubory. 
PŘETLAK VĚKU - je kapelou, která je k vidění jen výjimečně a to je škoda! Mimo krásné flétnistky je i jejich produkce opravdu dost pěkná. Atypicky nekytarová kapela - s trubkou, bicími, basou a flétnou je příslibem toho, že uslyšíte neslyšené. 
BBP - podzemní orchestr zahraje ve svém oblíbeném hostinci své podivné písně v různých tempech tanečních i netanečních a je jen na Vás, kdo vkročí na parket a zatančí s půllitrem či partnerkou své poslední tango. 
A TAJNÁ CHUŤ - je kapitola sama pro sebe. Představte si něco nepředstavitelného, a to je ono!!! Pekelně svižné bicí (UJD), ... housle, ... basa, ... peklo! Psychadelický kabaret, jak má být!!!
TĚŠME SE!!! TĚŠTE SE!!! NA VIDĚNOUUU, PŘÁTELÉ!!!!!!!

p.s.: Únětické pivo bude rovněž přítomno!!!

 
OBĚSIT SE NA KAŠTANU aneb ŠÍLENÝ VEČÍREK DR. CALIGARIHO a jeho hostů

28.2. 2014
OD 20:00
KC KAŠTAN, Bělohorská 150, Praha 6

KABARET DR. CALIGARIHO /křest cd Vzkříšení/
BBP -podzemní orchestr

Skupina "nové vlny undergroundu" tajemný KABARET DOKTORA CALIGARIHO vydává debutové cd  "Vzkříšení" (Guerilla Records). Anonymní uskupení několika příznivců alternativní hudby, jejichž výsledný projev zachází za hranice normality, dalo by se říci, až na pokraj šílenství a lehké mentální retardace. Prostě, minimálně jednou za život by měl zdravý jedinec toto vystoupení ustát.
A přesto, nebo snad právě proto, je jeho hudba hodna vaší pozornosti. Nese v sobě mladistvou energii a mystérium bizarní éry kinematografie 20. let. Bystrému diváku navíc neunikne i jistá náklonnost k americké umělecké formaci The Residents.

Jako host tohoto večera vystoupí temný, dvanáctihlavý podzemní orchestr BBP, jehož náklonnost k sanfranciským The Residents je všeobecně známa.
Podivně veselá hudba černých zítřků, v bohatém nástrojovém obsazení tohoto početného uskupení, Vás jistě potěší i na vaší poslední cestě - či kdekoli jinde.
Aneb všechny cesty vedou ke Kaštanu, ale jen málokterá zpátky a nikdy není pozdě na poslední valčík či tango v rytmu smrti.
Jaký jiný orchestr by měl hrát do kroku na těchto podivných kurzech tance bez společenské výchovy?

A tak temný duch a tajemno, které obklopuje jak Kabaret, tak tento podivný podzemní orchestr, se spojí právě tohoto večera, a to jen a pouze pro Vás!
Stačí být v ten pravý čas a na tom správném místě!!!

ŠÍLENÝ KŘEST I VEČÍREK VÁS OČEKÁVAJÍ!!!

www.guerilla.cz


více...

 
ŠŤASTNÝ A VESELÝ PÁTEK TŘINÁCTÝHO - 13.12. 2013 - od 19:30 sál Pavana, ul. U prosecké školy, P-9, Starý Prosek (vstup zahradou, jako při fest. Máje)

"ŠŤASTNÝ A VESELÝ PATEK TŘINÁCTÝHO"
tradiční christmasově-podzemní besídka nakladatelství RAT a jeho přátel
BBP - podzemní orchestr a jeho hosté
RUCE NAŠÍ DORY

Veselé písně a smutné koledy, pekelné kostýmy a tvář podzemního orchestru, která je k vidění
toliko jednou v roce, a to právě v tomto čase adventním. Vůně purpury a jiného klestí, zvonění rolniček a hrany, poezie podivných Vánoc a vánoční poezie. Velmi netradiční repertoár BBP, který je ku slyšení jen a pouze na této krysí besídce pro okruh přátel.
Jako nám drahý a vzácný host vystoupí spřátelený soubor RUCE NAŠÍ DORY!!!
Z rukou naší Dory je vlastně jakákoli píseň písní vánoční.
A koledníci
a kolednice
z podzemního orchestru BBP
pro vás mají škaredě plný pytel krásných koled, z něhož budou celý večer šťědře odsypávat své zvonivé hity a jedovaté songy. Děsivá zvonkohra Vám nedá do Nového roku spát a kdoví, co bude potom?

Součástí tohoto adventního večera bude samozřejmě i tradiční pekelná tombola, která, věřte či nevěřte, potěší srdce, i další citlivé orgány, vskutku mnohých z vás. Tolik krásného, co jste nikdy nepotřebovali a nikdy potřebovat nebudete, Vás nečeká v žádné jiné tombole, ani pod žádným jiným vánočním stromem.
A ví jen pámbů, jestli dárky na "šťastný a veselý pátek třináctýho" bude rozdávat Satan Klaus a nebo pan Fredie Cruger. Nechme se překvapit!!!
A Drazí! - nezapomeňte zabalit křehké dárky pro vaše milované hude-bníky a sličné slečny z podivného orchesteru!!! Nepochybně si to zaslouží.
Neboť věřme, že tento večer bude Štědrý k nám i Vám!!!
POD KRYSÍM STROMEČKEM NAVIDĚNOUUU, DRAZÍ PŘÁTELÉ!!!!!!!!!!!!!!!

1-5 z 71 Následující stránka >>

Nejbližší akce BBP29.05.2014


25.07.2014

45 OTTOs BIRTHDAY - vodní Tvrz Popovice /podzemní setkání Nakladatelství RAT a jeho přátel/26.07.2014

45 OTTOs BIRTHDAYfacebook